Fala upałów na Sądecczyźnie – zasady bezpiecznego wypoczynku
Przypominamy o bezpiecznym podróżowaniu i ochronie dzieci oraz zwierząt w czasie upałów.
Na Sądecczyźnie dotarła fala wysokich temperatur, a termometry wciąż pokazują rosnące wartości. Sezon wakacyjny i słoneczna pogoda zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu oraz generują większy ruch turystyczny w naszym regionie, dlatego policjanci apelują o zachowanie ostrożności w takiej pogodzie.
JAK BEZPIECZNIE PODRÓŻOWAĆ SAMOCHODEM PODCZAS UPAŁU
NIE ZOSTAWIAJ DZIECI I ZWIERZĄT W ROZGRZANYM POJEŹDZIE
BĄDŹ BEZPIECZNY NAD WODĄ
BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS GÓRSKICH WYCIECZEK
Źródło: policja.gov.pl