Opel Insignia
17 500 zł
Opis ogłoszenia
Witam
Sprzedam zadbaną Insignie 2.0cDti 2011r Stan bardzo dobry , ubezpieczenie do września, świeżo po przeglądzie i wymianie oleju z filtrami .Zapraszam do kontaktu .
Sprzedam zadbaną Insignie 2.0cDti 2011r Stan bardzo dobry , ubezpieczenie do września, świeżo po przeglądzie i wymianie oleju z filtrami .Zapraszam do kontaktu .