» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Opel Insignia

Nowy Sącz Samochody > Opel > Insignia 27 maj 15:11
17 500 zł

Opis ogłoszenia

Witam

Sprzedam zadbaną Insignie 2.0cDti 2011r Stan bardzo dobry , ubezpieczenie do września, świeżo po przeglądzie i wymianie oleju z filtrami .Zapraszam do kontaktu .

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: 27 maj 15:11
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Źródło: Lento.pl