» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Praca przy budowie infrastruktury kolejowej, operator,majster

Nowy Sącz Dam pracę > Budowa / remonty 22 cze 22:34

Opis ogłoszenia

Witam,


Poszukujemy osób do pracy przy budowie infrastruktury teletechnicznej, elektrycznej oraz kolejowej . Szukamy operatorów koparki, majstrów do prowadzenia prac oraz pomocników budowlanych z doświadczeniem w zawodzie oraz chętnych do przyuczenia.


Praca polega między innymi na wykonywaniu wykopów liniowych, obstawianiu studni teletechnicznych, stawianiu słupów elektrycznych oraz łączeniu kabli infrastruktury kolejowej.


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz przesyłania CV.


Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 19.00 pod numerem telefonu 668 - pokaż numer telefonu -

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: 22 cze 22:34
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Źródło: Lento.pl