» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Sprzedam pięknego opla Zafirę 2009 rok 7 osobowy polecam !

Nowy Sącz Samochody > Opel > Zafira 10 cze 22:03
11 900 zł

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie posiadam Na sprzedaż bardzo ładny utrzymany samochód marki Opel Zafira 7 osobowy rok produkcji 2009 orginalny przebieg 270 tyś pojemność silnika 1.8 benzyna + gaz sekwencyjny. Stan samochodu blacharski jak i lakierniczy oceniam na "Wzorowy" bardzo pięknie się prezentuję posiada delikatne ślady użytkowania, środek samochodu w bardzo pięknym stanie czysty i zadbany,osoba nie paląca. Silnikowo bez żadnych wycieków,silnik ma moc,nie kopci i nie pobiera oleju, spód samochodu w bardzo ładnym stanie. Samochód w jednych rękach od 2019 roku,pierwszy właściciel w Polsce w samochodzie wszystkie naprawy wykonywano na bieżącą,autko po wymianie kompletnego rozrządu,oleje i filtry zawieszenie,tarcze,klocki i inne podzespoły mechanicznie wszystkie naprawy wykonywane na bieżącą. Samochód mimo swoich lat wygląda i prezentuję się bardzo pięknie możliwa zamiana w rozliczeniu droższy dla zainteresowanych mogę podesłać więcej zdjęć oraz filmik samochodu pozdrawiam i gorąca polecam!Gaz ważny do 2030 rokuOC i przegląd ważny do końca roku pozdrawiam.

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: 10 cze 22:03
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Źródło: Lento.pl